ЕрменијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր: 0922

0922

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր
Град :Getashen/Գետաշեն
Регионот 2 :Armavir/Արմավիր
Регионот 1 :Armavir/Արմավիր
Земја :Ерменија(AM)
Поштенски :0922

Други Информации
Јазик :English/Armenian (EN/HY)
Регионален Код :AM-AV
ширина :40.04333
должина :43.94472
Временска Зона :Asia/Yerevan
Координирано Универзално Време :UTC+4
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր се наоѓа во Ерменија. Нејзините поштенски код е 0922.

Другите се е достапен
Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր,0922 ©2014 Поштенски Пребарување