Armenikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր: 0922

0922

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր
Qytet :Getashen/Գետաշեն
Rajon 2 :Armavir/Արմավիր
Rajon 1 :Armavir/Արմավիր
Vend :Armeni(AM)
Kodi Postar :0922

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Armenian (EN/HY)
Kodi Rajoni :AM-AV
gjerësi :40.04333
gjatësi :43.94472
Zona Koha :Asia/Yerevan
Koha Koordinuar Universal :UTC+4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր është e vendosur në Armeni.Kodi i saj është zip 0922.

Të tjerët u kërkohet në
Getashen/Գետաշեն, Armavir/Արմավիր, Armavir/Արմավիր,0922 ©2014 kodin postar Query