Armenikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Myasnikyan/Մյասնիկյան, Baghramyan/Բաղրամյան, Armavir/Արմավիր: 1008

1008

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Myasnikyan/Մյասնիկյան, Baghramyan/Բաղրամյան, Armavir/Արմավիր
Qytet :Myasnikyan/Մյասնիկյան
Rajon 2 :Baghramyan/Բաղրամյան
Rajon 1 :Armavir/Արմավիր
Vend :Armeni(AM)
Kodi Postar :1008

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Armenian (EN/HY)
Kodi Rajoni :AM-AV
gjerësi :40.17750
gjatësi :43.90639
Zona Koha :Asia/Yerevan
Koha Koordinuar Universal :UTC+4
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Myasnikyan/Մյասնիկյան, Baghramyan/Բաղրամյան, Armavir/Արմավիր është e vendosur në Armeni.Kodi i saj është zip 1008.

Të tjerët u kërkohet në
Myasnikyan/Մյասնիկյան, Baghramyan/Բաղրամյան, Armavir/Արմավիր,1008 ©2014 kodin postar Query