ЕрменијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Aghberq/Աղբերք, Tshambarak/Ճամբարակ, Gegharkunik/Գեղարքունիկ: 1305

1305

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Aghberq/Աղբերք, Tshambarak/Ճամբարակ, Gegharkunik/Գեղարքունիկ
Град :Aghberq/Աղբերք
Регионот 2 :Tshambarak/Ճամբարակ
Регионот 1 :Gegharkunik/Գեղարքունիկ
Земја :Ерменија(AM)
Поштенски :1305

Други Информации
Јазик :English/Armenian (EN/HY)
Регионален Код :AM-GR
ширина :40.52639
должина :45.27722
Временска Зона :Asia/Yerevan
Координирано Универзално Време :UTC+4
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Aghberq/Աղբերք, Tshambarak/Ճամբարակ, Gegharkunik/Գեղարքունիկ се наоѓа во Ерменија. Нејзините поштенски код е 1305.

Другите се е достапен
Aghberq/Աղբերք, Tshambarak/Ճամբարակ, Gegharkunik/Գեղարքունիկ,1305 ©2014 Поштенски Пребарување